Відбувся турнір з міні-футболу серед юнаків молодших груп
![](https://osvita-krk.gov.ua/wp-content/uploads/2024/01/zobrazhennia_viber_2024-01-03_11-21-36-645.jpg)
29 грудня 2023 року в селі Шелестове відбувся турнір з міні-футболу серед юнаків молодших груп серед команд Коломацької, Чутівської та Краснокутської громад. Після проведення ігор по круговій системі і підведення підсумків І місце посіли вихованці Краснокутської ДЮСШ (тренер Лісняк С.П.).
Команда була нагороджена Кубком, грамотою та солодощами.